Cadet Academy I Part 3 – Návštěva z budoucnosti
13 července, 2021
BOOT CAMP I Part 2 – Výcvik
21 července, 2021

BOOT CAMP I Part 1 – Těžké začátky

Po příjezdu na základnu čekal na účastníky zahajovací pohovor. Přestávají být účastníky, stávají se z nich čísla a je zahájen přijímač. „Chceš skončit? Zazvoň!“ Samozřejmě nás čekal uvítací výběh, při kterém se ukázalo, že fyzička některých je na bodu mrazu. Ale to napravíme. Proběhl úklid, fasování ložního prádla a materiálu, zdravotní filtr a pak se šlo na naši oblíbenou barevnou hudbu. „Modrá, žlutá, zelená!“ ozývalo se chodbou nějakou dobu. Ale některým ne a ne se podařit dostat na stanovený limit. Samozřejmostí byl uvítací noční poplach, na kterém jsme si opět zopakovali barevnou hudbu.

Druhý den ráno zvuk kolejnice. Pro všechny velmi nevšední zvuk budíčku. Tak rychle do sportovního a běžíme na rozcvičku. Následuje snídaně a posléze rozchod do zaměstnání. Začneme pořadovou přípravou. Zdá se, že orientace na levou a pravou stranu se stále jeví jako největší problém. Nicméně nakonec jsme to dali do kupy. Odpoledne jsme zvládli fyzické přezkoušení, které zahrnovalo běh, sed-lehy, shyby, hod granátem a také překážkovou dráhu. Poplach jsme samozřejmě nevynechali a dali si noční výběh.

Zaměstnání třetí den začne taktikou – přískokem vpřed. Ranní luxování louky a pilování taktiky. Pak už nás čekala HELL HOUR neboli PEKELNÁ HODINKA. Bylo to velmi náročné, naše kláda Rozárka umí docela potrápit. Završením pekelné hodinky bylo až euforické zazvonění na kolejnici, která ukončila přijímač. Z čísel se stali opět účastníci se svými jmény. Bylo to plné emocí, dokonce i slzy ukáply z radosti, že to tahle parta dokázala, i když si většina z nich sáhla na samé dno.

« 1 z 2 »