Cadet Academy 2 Part 2 – Těžký Drill
5 srpna, 2020
Nábor – vojenský kroužek
12 září, 2020

Cadet Academy 2 Part 3 – Konec dětství

  Tak jsme zdárně doběhli až do cíle dalšího turnusu akademie. Posledních pár účastníku právě odjíždí a my můžeme vydechnout.
 
  Čtvrtek nám přinesl hezké počasí a my jsme nezaháleli a připravili si velký závod dvojic. Rozdělení účastníci vybíhali na různá stanoviště. Na mladší, kteří měli jednodušší variantu, čekala střelba ze vzduchovek na různě vzdálené terče, granáty, minohledačky, lanová dráha s doplňkovýma úkolama a OPZHN. Zkrátka vše, na co se účastníci připravovali dny předtím. Mezitím co mladší vybíhali, starší sváděli airsoftovové bitvy s různými scénáři. Po obědě jsme čety prohodily a starší vybíhali na závod, tentokrát prodloužený o dvě složitější stanoviště. Po celodenním programu bylo nachystané praní oblečení a večerní filmík. Na poplachu nás čekal zkouška odvahy a statečnosti. 
 
  Pátek, bojový poplach! Náš pilot byl raněn a spadl na nepřátelské území. Jde se do akce. Beru zbraň kontroluju, zda mám vše. Jedna skupina jde zlikvidovat nepřátelský tábor a druhá se chystá zachránit pilota. Ten je brzy úspěšně nalezen a z vysílačky se ozývá, že bylo úspěšně zničeno nepřátelské tábořiště. Odpoledne nás čekala závěrečná airsoftová bitva, kde si účastníci mohli zaválčit proti sobě i proti instruktorům. Poprvé jsme zkusili nový mod Hunger games. Ani jsme se nenadáli a byl večer, vůně (trochu připečených) špekáčků se nesla přes hřiště celým areálem, kde kadeti až do tmy hráli hry, sportovali a jezdilo se v UAZu. Nakonec nechyběla ani klasická open air diskotéka, která se nám protáhla do noci. 
 
  Je stejné počasí jako první den, sluníčko krásně svítí a opět se nám sjíždí auta z celé republiky. To právě končí další tábor závěrečným nástupem. Nástupem, kde je kadetům předáno ocenění a naposledy se loučí se svými veliteli. Všichni; personál i každý účastník si odnáší zkušenosti, zážitky a přátelství, díky kterým bude na tábor ještě dlouho vzpomínat.😢😍
Díky za trpělivost, nasazení i podporu. Všem tady, i všem co nás podporují mimo tábor. Za pár dní začíná poslední turnus a další banda.

Váš BOČR team

« 1 z 2 »