Cadet Academy I Part 1 – Záhada
4 července, 2021
Cadet Academy I Part 3 – Návštěva z budoucnosti
13 července, 2021

Cadet Academy I Part 2 – Pravda o misi

Cadet Academy I- 2. část

Včera večer jsme rekrutům museli přiznat celou pravdu PROJEKTU PROMETEUS…

Už ví, že jejich úkoly a mise budou možná trochu „neobvyklejšího“ charakteru. Objevený PORTÁL je totiž čím dál aktivnější a nebezpečnější.

Ale výcvik musí probíhat dál za všech okolností!

Rozcvička, sprcha a jde se makat.

Základy práce se zbraní, přednáška o výzbroji základny, a výuka duležitých „specializací“ našich budoucích bojovníků. Obsluha radiostanice, boj v zamořeném prostoru nebo zbrojíř, to všechno už znají.

Po základech taktiky ve večerních hodinách jsme museli vyslat do terénu naše průzkumné týmy na první důležitý úkol, kterým bylo zajistit PALIVOVÉ TYČE pro napájení PORTÁLU a ochranného EMITORU.

Družstva, které se některé vrátily až za tmy, přinesly dostatek tyčí pro zajištění aspoň nějaké bezpečnosti pro základnu…zatím…

Po klidné noci bez dalších mimořádek pokračuje výcvik našich průzkumníku v dalších dnech na plné obrátky. Specializace, pokročilá střelecká včetně soutěže, airsoft a s tím spojený výcvik taktiky. To všechno je potřeba perfektně ovládat.

Odpoledne pak vyráží patroly, které mají za úkol odhalit další dílky do skládačky nejasných událostí posledních dní.. Při úkolech natrefí na další vojenské příslušníky, kteří se o Projekt PROMETEUS taky zajímají, starého známého afghánského vetešníka Izmat Chána nebo velmi velmi podivnou bytost..

Podařilo se jim nakonec lokalizovat a zajistit šifrovanou zprávu, kterou na základně ještě dlouho do tmy řešily…

Další den, na základě zjištěných informací z šifry, jsme rozběhli na plné obrátky další výcvik! Taktika na airsoftových bitvách družstev, výcvik boje z blízka a polední odreagovačka.

Před nějakou dobou vyrazilo do terénu průzkumné družstvo. Uvidíme, jaké informace získají a jestli se vůbec vrátí..

« 1 z 2 »