BOOT CAMP I Part 3 – Křest ohněm
26 července, 2021
Cadet Academy II Part 2
5 srpna, 2021

Cadet academy II Part 1

Tábor se nám rozběhl na plné obrátky.

Hned po příjezdu posledního účastníka jsme šli na věc. Zahajovací zaměstnání jako je fasování, úklid pokojů, stlaní spacáků nebo zdravotní filtr samozřejmě nesmělo chybět. Navečer jsme si dali všemi oblíbenou barevnou hudbu. Trošku nám to drhne, zdá se, že najít kalhoty nebo tričko je problém. Ale to určitě doladíme. V noci nechyběl poplach, kde jsme pilovali barevnou hudbu.

Ráno po rozcvičce vystřídali účastníci stanoviště. Naučili se především bezpečně manipulovat se zbraní, pořadovou přípravu a vojenské hodnosti. Zároveň je jejich velitelé poučili o vojenském vystupování, etice a vlasteneckých povinností vojáka. Později večer si účastníci vyslechli přednášku o taktice proloženou i zajímavým videem.

Počasí nám přálo, více než předchozí dny. Děti si dopoledne osvojily, střelbu ze vzduchovek, házení granátem a zdokonalovaly se v manipulaci se zbraní, kterou potřebují jako sůl. Po obědě jsme se vrhli na to nejdůležitější co má voják umět. A to byla taktika. Vyzbrojení a nadšení se vrhli na ppk neboli palba, pohyb a komunikace.

Večer jsme završili hraním her a různými soutěžemi.