Cadet Academy Part 2 – Nové zkušenosti
8 července, 2020
Special Forces Part 1 – První překvapení
13 července, 2020

Cadet Academy Part 3 – Nová přátelství a nesmrtelné zážitky

Máme tu závěrečný den a my se tak tento týden hlásíme naposled. Od minulého reportu jsme náš čas prožili v jednom kole a teprve teď můžeme zvolna vydechnout. Poslední účastníci odjíždí a tak můžeme v klidu přinést zprávy posledních dní.

Ve čtvrtek jsme si zahráli spoustu airsoftu ve scénářových bitvách o zájmové body. Náš radar i minomet se nikdy netěšily takové pozornosti! Malé hřiště plné zákopů a překážek skýtalo hodně možností a každá hra tak byla jedinečná a zajímavá. Podle rotací pak některé skupinky hrály hry v terénu nebo si zkusily práci s minohledačkami a díky velkému zájmu jsme si vzali do lesa znovu cvičný luk a šípy. Jako bonus se všichni ještě mohli projet vojenským jeepem UAZ po naší dráze. Velký zážitek.

V pátek, závěrečný den, byl ráno vyhlášen poplach a začala se připravovat záchranná mise. Úkolem byla záchrana pilota, který byl zraněný někde na území nepřítele. Vydali jsme bojový rozkaz, připravili materiál a vyrazili. Po nějaké době se nám jej podařilo lokalizovat, zajistit a dostat zpět na základnu. Odpoledne proběhl závěrečný airsoft, kdy si malí kadeti mohli zaválčit proti svým instruktorům. Den plynule přešel do večera, udělali jsme si táborák, povykládali a do prodloužené večerky pak zapařili na open air lokovské diskotéce.

Všechno ale jednou končí, a stejně tak dnes končí i náš tábor. Skvělých pár dní s výbornou partou a hromadou zážitků a doufáme, že i zkušeností a dovedností! Nová přátelství, dlouhá a dojemná loučení mezi účastníky i instruktory jsou ty chvíle, kdy přesně vím, proč to děláme, že to děláme dobře a ještě nás to dost baví. Díky patří trpělivému personálu, odhodlaným účastníkům i vám, našim věrným fanouškům a zastáncům. Končím a předávám štafetu. Za pár dní startuje další parta.

Váš BOČR team

« 1 z 2 »