ODDÍL DOLNÍ NĚMČÍ

 

od 20.9.2017 zahajujeme pravidelné schůzky! Konají se od 15:15 do 17:15 na škole v Dolním Němčí – sraz před budovou školy.

Nábor probíhá celoročně, roční členský příspěvek 1 000,- Kč. První dvě schůzky jsou zdarma.

Doporučený věk je 11 let. Oddíl je určen pro chlapce i dívky.

Učíme se topografii, první pomoc, střelbu, radiokomunikaci, survival, maskování, taktiku, vojenskou historii, sebeobranu, ovládání zbraní a techniky.

Pořádáme airsoft akce, navštěvujeme vojenské útvary, historicky významné místa v ČR a v zahraničí, jezdíme na vojensko-historické  akce a účastníme se pietních a reprezentačních událostí v našem okolí.

Každoročně pořádáme desetidenní Letní výcvikový tábor. Účastníci tábora mají výraznou slevu a ti nejlepší mají možnost působit jako instruktoři na dalších táborech.

Členové mají možnost nákupu veškerého vybavení, zbraní a munice za výrazné slevy. U zbraní a dalšího vybavení zajišťujeme našim členům spolehlivý a rychlý servis.

 Poslední víkend v měsíci pravidelně pořádáme oddílovou víkendovou výpravu pro členy všech oddílů. Termín od pátku večer do neděle dopoledne. Cena za dvě přespání a jídlo v sobotu celkem 300,- Kč (nutný vlastní spacák a deka). Účast doporučujeme alespoň v sobotu od 8:00 do 18:00. Doprava tam i zpět vlastní. Bojová ústroj.

 Dotazy lze psát na email info@jsmepripraveni.cz nebo ub@jsmepripraveni.cz

vedoucí: Radek Snopek (mob. 731 416 335)

Působnost oddílu:

Dolní Němčí
Horní Němčí
Nivnice
Slavkov
Vlčnov
Hluk

Schůzky se konají každou středu v 15:15. Sraz před budovou základní školy Dolní Němčí. Schůzky jsou do 17 hod. Přezůvky, sešit, propisku sebou. Schůzky v terénu budou od 16 hod. do 19 hod. (bude upřesněno).

Více informací na nástěnce ve škole!

Hledáme kluky a děvčata se zájmem o vojenství, kteří si chtějí zkusit pořádnou vojnu!

Pro oddíl hledáme mladší a starší instruktory (nejlépe aktivní skauty, dobrovolné hasiče, aktivní i bývalé
vojáky AČR a příslušníky Policie ČR) se zájmem o military a vedení branných aktivit.

 

 

Zájemci nás mohou kontaktovat přes online formulář:

[contact-form-7 id=“654″ title=“Kontaktovat oddíl Dolní Němčí“]